Üzleti tesztelő

MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

Az MVM Csoport ügyfeleinek színvonalas kiszolgálása érdekében önálló cégbe szervezte ügyfélkapcsolati tevékenységét MVM Ügyfélkapcsolati Kft. néven. A társaság a cégcsoport cégeinek azonos tevékenységeit ellátó területek működését összehangolta, ezáltal lehetővé vált a külső és belső szolgáltatások folyamatos fejlesztése.

Munkavégzés helye
Országos
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Projektmenedzsment
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Üzleti folyamati és rendszerműködéssel kapcsolatos tesztelések végrehajtása
  • Részvétel a tesztesetek és tesztforgatókönyvek összeállításában
  • Teszteredmények kiértékelése, dokumentálása (tesztmenedzsment szoftverrel – JIRA, TFS)
  • Hibajavítások nyomon követése, folyamatos együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó társterületekkel (tesztmenedzsment szoftverrel – JIRA, TFS)
  • Részvétel a tesztelői tudásbázis építésében

Amit kérünk

  • Legalább 1-3 év funkcionális tesztelésben szerzett tapasztalat vagy legalább 1-3 év villamos energia ügyfélszolgálati területen eltöltött szakmai előélet és szakrendszerek ismerete (SAP ISU, dokumentumkezelés, callcenterek, stb.)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Analitikus szemléletmód
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Együttműködési és jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Átfogó gyakorlati tapasztalat minőségbiztosítási és tesztelési területen
  • Erős ügyfélszolgálati szakmai ismeretek SAP-ban
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Villamos energia társaságnál szerzett tapasztalat
  • Jira, Confluence ismerete
  • Devops/TFS ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Intenzív szakmai támogatás a betanulási időszak alatt és azon túl
  • Konstruktív környezet
  • Teljesítmény alapján járó bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek zavartalanul működnek online formában
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya)
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő, távmunka lehetőség