Ügyfélkapcsolati munkatárs - Budapest

MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

Az MVM Csoport ügyfeleinek színvonalas kiszolgálása érdekében önálló cégbe szervezte ügyfélkapcsolati tevékenységét MVM Ügyfélkapcsolati Kft. néven. A társaság a cégcsoport cégeinek azonos tevékenységeit ellátó területek működését összehangolta, ezáltal lehetővé vált a külső és belső szolgáltatások folyamatos fejlesztése.

Munkavégzés helye
Budapest
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Ügyfélszolgálat
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • személyes ügyfélszolgálatra érkezők kiszolgálása és a kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • egyedi igények teljes körű megoldása
  • új szerződések megkötése, módosítási és megszüntetési igények kezelése
  • fogyasztásméréssel, mérőkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • ügyfélbefizetések és POS terminál kezelése
  • számlázással kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • írásos megkeresésekre válaszok összeállítása
  • kényelmi szolgáltatások ajánlása
  • telefonos megkeresések kezelése, az elektronikus dokumentumkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása

Amit kérünk

  • legalább középfokú végzettséggel, érettségivel rendelkezel
  • empatikus vagy, minden helyzetben megtalálod az ügyfél számára a legjobb megoldást
  • gyorsan tudsz új információkat megtanulni és alkalmazni
  • türelemmel tudod kezelni a párhuzamosan folyó feladatokat
  • rendelkezel ügyfélszolgálati/ügyfélkapcsolati tapasztalattal
  • használtál korábban összetett számítógépes vagy vállalatirányítási rendszereket
  • nyitott vagy az újdonságokra, nem félsz a kihívásoktól, új rendszerek megtanulásától és alkalmazásától
  • nem bánod, ha munkaidőd az ügyfélszolgálat nyitvatartásához igazodik
  • vállalod, hogy munkaerő kölcsönzés keretén belül leszel foglalkoztatva

Előnyt jelent

  • SAP rendszert felhasználói szinten ismered
  • energetikai szektorban van már tapasztalatod
  • angol nyelven segítséget kérő ügyfelekkel megérteted magad

Miért jó nálunk dolgozni?

  • mert egy dinamikus, jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is
  • mert alapbéren felül, széles körű béren kívüli juttatási csomagot kínálunk (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • mert elismerjük és díjazzuk a teljesítményedet (motivációs bér)
  • mert teljes körű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra
  • mert a munka mellett üdülési, sportolási lehetőségeket is igénybe tudsz venni