Ügyfélkapcsolati munkatárs

MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

Az MVM Csoport ügyfeleinek színvonalas kiszolgálása érdekében önálló cégbe szervezte ügyfélkapcsolati tevékenységét MVM Ügyfélkapcsolati Kft. néven. A társaság a cégcsoport cégeinek azonos tevékenységeit ellátó területek működését összehangolta, ezáltal lehetővé vált a külső és belső szolgáltatások folyamatos fejlesztése.

Munkavégzés helye
Pécs
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Ügyfélszolgálat
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • ügyfélmegkeresések fogadása (telefonon, írásban), ügyfélelégedettség megtartása - minőségi, ügyfélközpontú, gyors ügykezelés
  • tájékoztatás, szerződésekkel kapcsolatos ügyvitel
  • elszámolási és számlázási kérdések megválaszolása
  • tevékenységgel összefüggő elektronikus és papír alapú dokumentumkezelés
  • marketing akciók megvalósításában való aktív részvétel és aktuális szolgáltatások ajánlása

Amit kérünk

  • legalább érettségi
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélbarát szemlélet
  • stressz- és konfliktuskezelő készség
  • rugalmasság, nyitottság
  • önálló megoldáskeresés

Előnyt jelent

  • telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Átélheted az ÜK csapatszellem érzését és motiváló erejét!
  • a dolgos hétköznapokat csapatépítő kezdeményezések színesítik
  • folyamatos szakmai támogatást és fejlődési lehetőséget nyújtunk
  • aktív segítséget nyújthatsz másoknak
  • nálunk töltött tapasztalatod révén tudatosabb ügyféllé válhatsz a szolgáltatói világban
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kockázati élet- és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári hozzájárulás)
  • teljesítmény alapján járó bónusz
  • bővített egészségbiztosítási csomag
  • wellbeing programok
  • családközpontú gondolkodás
  • távmunka lehetőség
  • hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatcsoportnál
  • kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, Vállalati sportkörök)