Tervezés és optimalizálás szakértő

MVM CEEnergy Zrt.

Legfontosabb feladata a földgáz beszerzése és értékesítése. A hazai gázpiac legnagyobb földgázkereskedője, árbevétele alapján egyben az ország egyik legnagyobb vállalata is. Fő célja az ellátásbiztonság fenntartása. Az MVM CEEnergy Zrt. a hazai fogyasztók elsődleges földgázellátója az egyetemes szolgáltatókon keresztül, emellett meghatározó szerepe van a hazai versenypiacon.

Munkavégzés helye
Budapest XIII. kerület, Váci út 144-150.
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Értékesítés, Kereskedelem
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Foglalkoztatás típusa
Munkaszerződés

Feladatok

  • aktív részvétel a CEEnergy portfólió menedzsment munkájában, amely fő célja a több ezermilliárd forint összértékű földgázportfóliónál felmerülő kockázatok azonosítása és kezelése, valamint a portfólió rendelkezésére álló optimalizációs eszközök használatával eredmény előállítása,
  • együttműködés a CEEnergy nemzetközi leányvállalataival a regionális földgázkereskedelem összehangolása érdekében,
  • optimalizációs modellek használata, fejlesztése,
  • menedzsment támogató riportok, beszámolók készítése,
  • pénzügyi kockázatkezelési céllal fedezeti ügyletek megkötésének kezdeményezése,
  • részvétel új projektekben, mind földrajzi (új leányvállalatok alapítása és működésük kialakítása), mind szakmai (LNG, upstream, biogáz) értelemben.

Amit kérünk

  • szakirányú BSc vagy MSc diploma (gazdasági, természettudományi vagy műszaki területen),
  • erős, matematikai alapú elemzőkészség és rendszerszemlélet,
  • koncepcionális, strukturált gondolkodás, innovativitás és precizitás,
  • felelősségteljes, igényes, minőségi munkavégzés,
  • proaktivitás, jó együttműködési képesség,
  • nyitottság új ismeretek megszerzésére, szakmai fejlődésre,
  • kiemelkedő Excel tudás, MS Office megbízható ismerete,
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • energiapiaci ismeretek,
  • pénzügyi kockázatkezelési ismeretek,
  • programozói, illetve adatbáziskezelési ismeretek.
  • iparági tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelent,

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény alapján bónusz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, önkéntes pénztári hozzájárulások, egészségbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás)
  • a legnagyobb pénzügyi és tőzsdei adatszolgáltatási platform megismerése
  • regionális kereskedelmi és árazási gyakorlati tudás megszerzése, elmélyítése
  • a legszélesebb tevékenységi körrel rendelkező (18.000 fős) energia vállalatcsoport, valamint a nemzetközi földgázipar és -piac működésének megismerése
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
  • rugalmas munkaidő
  • fiatalos, lendületes csapat
  • modern, színvonalas irodai környezet, kiváló infrastruktúrával
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • munkavállalók egészségmegőrzését célzó juttatások: napi gyümölcs, kedvezményes fitness lehetőség