Szoftverfejlesztő

MVMI Zrt.

A cég elsődleges célja, hogy a Holding tagvállalatainak magas szintű informatikai szolgáltatásokat nyújtson. A társaságnak a legmodernebb technológiai megoldásokra épülő szolgáltatás portfóliója tartalmazza a következőket: Service Desk (Ügyfélszolgálat), IT „közmű” jellegű szolgáltatások (pl.: e-mail, internet, nyomtatás), IT alkalmazások szolgáltatása (pl.: SAP), Elektronikus dokumentum-menedzsment és Szoftver- illetve hardverbeszerzések.

Munkavégzés helye
Budapest, Paks
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
IT
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Az elérhető technológiákkal a vállalatcsoport üzleti folyamatait segítő alkalmazások fejlesztése, a rendszertervekben meghatározott funkcionalitással.
  • Részvétel frontend és backend fejlesztésekben különböző technológiákkal.
  • A szoftverfejlesztés teljes életciklusának a végigkövetése – tervezés, megvalósítás, tesztelés, üzemeltetésre átadás.
  • Hibaelhárításban való közreműködés, debuggolások végzése.
  • Szoftverkódok vizsgálata biztonsági és minőségi szempontok alapján.

Amit kérünk

  • Műszaki szakirányú végzettség
  • .Net, JavaScript, React ismerete
  • 2+ év tapasztalat
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Új technológiákra és megoldásokra való fogékonyság
  • Csapatmunka és önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Pontosság, precizitás

Előnyt jelent

  • SharePoint 2016 és/vagy 2019-es környezet ismerete
  • SiteCore környezet ismerete
  • ORACLE, MSSQL adatbázis kezelők ismerete
  • MS Team Foundation Server felhasználó szintű ismerete
  • Műszaki területhez kapcsolódó üzleti folyamatokban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Társalgás szintű angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények