Szenior gépjármű szerelő

MVM Émász Áramhálózati Kft.

Az MVM Émász Áramhálózati Kft, az MVM csoport tagja, a magyar energiapiac meghatározó szereplője, több mint 700 000 ügyfél számára biztosít villamos energiát.
Hosszú távon gondolkozunk: komplex energetikai megoldásainkkal és az energiaipar nemzetközi innovációinak hazai bevezetésével az energia új világát építjük. Nálunk szakmai fejlődésre, fontos feladatokra és biztos háttérre számíthatsz. Csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye
Miskolc
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Szakmunka
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Gépjárművek javításának elvégzése, jármű biztonsági berendezéseinek ellenőrzése
  • Munkautasításon felül észlelt hibák azonnali jelentése a műhelyvezető felé
  • Felügyeletére bízott berendezések, eszközök, járművek műszaki és esztétikai állapotának kiemelt kezelése
  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi előírások betartása
  • Járművek, javító műhely, szerszámok tisztántartása

Amit kérünk

  • Autószerelői szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Legalább 4-5 év szakmai tapasztalat
  • Gépjármű diagnosztikában való jártasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság a tanulásra

Előnyt jelent

  • Gépjármű diagnosztikai rendszerek ismerete, diagnosztikai eszközök kezelése
  • Gépjármű diagnosztikai végzettség
  • Jármű klímatöltési, karbantartási jártasság és végzettség
  • Jármű gumiabroncs szerelési jártasság és végzettség
  • C vagy C+E jogosítvány
  • Nehézgépkezelői szakképesítés
  • GKI igazolvány

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Kompetencia alapú fejlődési lehetőség
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag: 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás