Szakmai titkár

NKM É-D Földgázhálózati Zrt.

Az NKM Észak-Dél Földgázhálózati Kft. földgázelosztási tevékenységet végez Győr-Moson-Sopron, Vas, Komárom-Esztergom, Csongrád, Békés, Bács-Kiskun és Veszprém megyékre kiterjedő szolgáltatási területünkön 23166 km vezetéket üzemeltetünk, és 668 településen állunk fogyasztóink rendelkezésére.

Munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Adminisztráció, Irodai munka
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Az ügyvezető napi munkájának operatív támogatása: napi munkaidő-beosztás megszervezése, figyelemmel kísérése; naptárkezelés; naptártervezés; időpont egyeztetés.
  • Rendszeres jelentéstételi kötelezettségek teljesítése és támogatása, határidőre való leadása.
  • A napi munkához, értekezletekhez szükséges információk és dokumentumok biztosítása, a szükséges anyagok előkészítése, határidők figyelése.
  • Nagyobb komplexitású dokumentációk, táblázatok, előadás anyagok elkészítése, vezetői döntést előkészítő anyagok összeállítása.
  • Eseti beszámolók és prezentációk elkészítése/összesítése.
  • Megbeszélések, tárgyalások és hivatalos utak előkészítése és lebonyolítása, programszervezés, részvétel a technikai lebonyolításban (tárgyaló egyeztetése, reprezentatív ügyek intézése), igény szerint emlékeztetők/jegyzőkönyvek készítése.
  • Postázás, levelezés, belső ügyiratok dokumentálása, iktatása, aláíró mappák kezelése.
  • Üzleti partnerek, vendégek fogadása.
  • Az ügyvezető által meghatározott további adminisztrációs feladatok ellátása.

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség.
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • MS Office programok magas felhasználószintű ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Talpraesett, nyitott, dinamikus személyiség.
  • Diplomatikus hozzáállás, bizalmas ügykezelés.

Előnyt jelent

  • Iparági műszaki szakmai tapasztalat.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények