Senior számviteli szakértő

MVM Services Zrt.

Az MVM Services Zrt. elsődleges célja az MVM Csoport társaságok meglévő belső szolgáltatás igényeinek magas színvonalú, transzparens, rugalmas és hatékony biztosítása a csoportszintű stratégiával összhangban.

A több mint 40 tagvállalatunk részére 10 szolgáltatási szakterületen nyújtott közel 50 szolgáltatással, társaságunk a cégcsoport legváltozatosabb, -létszámát tekintve pedig a legnagyobb- belső szolgáltatója.

Munkavégzés helye
Budapest III. kerület
Szerződés típusa
Határozott idejű
Szakterület
Pénzügy, Könyvelés
Napi munkaidő
Részmunkaidő, napi 6 óra
Foglalkoztatás típusa
Munkaszerződés

Feladatok

  • Aktív közreműködés a havi, negyedéves és éves számviteli zárásokban
  • Számviteli szabályzatok kidolgozása, rendszeres felülvizsgálata
  • IFRS konszolidáció elvégzése a tagvállalatok adatai alapján (havonta, illetve az éves zárás keretében)
  • A konszolidáláshoz használt program modulok és az adattárhoz kapcsolódó riportok folyamatos karbantartása, új riportok esetén azok tesztelése
  • A felmerülő IFRS-ekkel kapcsolatos kérdések megoldása
  • Kapcsolattartás és szakmai együttműködés könyvvizsgálókkal, külső szakhatóságokkal, tagvállalatokkal, informatikai munkatársakkal

Amit kérünk

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma, preferáltan: közgazdász
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Napi 6 órás részmunkaidő vállalása
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • SAP ERP rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • Számviteli törvény és IFRS standardok ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Önálló felelősségteljes munkakör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag: cafeteria (évi bruttó 375.000 Ft, szabályzat szerint), nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó kereset 5,4%-a, szabályzat szerint), egészségpénztári hozzájárulás (havi bruttó 9.600 Ft szabályzat szerint), MVM bővített egészségbiztosítási csomag, kockázati élet- és balesetbiztosítás, évi 6 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra, áramdíj kedvezmény 3 hónap után a vonatkozó szabályozás szerint
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
Li wrapping id: #LI-PJP