Senior kabinet szakértő

MVM Zrt.

Az MVM Csoport Magyarország harmadik legnagyobb vállalatcsoportja. A 100 százalékban állami tulajdonban lévő dinamikus, innovatív energetikai vállalatcsoport - kiegészülve az NKM Csoporttal - a legnagyobb hazai energetikai tudásközpont is egyben, amely szakmai felkészültségével nagymértékben hozzájárul Magyarország ellátásbiztonságához. Az MVM Csoport célja, hogy megfizethető és tiszta energiát biztosítson ügyfelei részére fenntartható és a 21. század követelményeinek megfelelő módon.

Munkavégzés helye
1031, Budapest Szentendrei út 207-209.
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Cégvezetés, Menedzsment
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • A társaság testületi üléseire készített döntéselőkészítő anyagok szakmai véleményezése
  • A felsővezetői döntés-előkészítési folyamat operatív koordinálása, szakterületi egyeztetések lefolytatása, aktív részvétel az esetleges véleménykülönbségek feloldásában
  • Az MVM Csoport kiemelt jelentőségű projektjeiben való részvétel
  • Kiemelt jelentőségű témák döntéselőkészítő anyagainak önálló elkészítése
  • Részvétel az egyre növekvő cégcsoport high level governance kereteinek alakításában

Amit kérünk

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
  • Legalább 5-8 év releváns tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű felhasználói MS Office ismeretek
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent

  • Rosszul strukturált problémák megoldásában való jártasság
  • Üzleti tanácsadás, kereskedelem/értékesítés, energetika területén szerzett tapasztalat
  • A gáz- és villamosenergia-piaccal kapcsolatos ismeretek megléte
  • Nagyvállalati tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség