Senior gazdasági szakértő

e-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Kft.

Az e-Mobi Elektromobilitás Nonprofit Kft. az MVM Mobiliti Kft. leányvállalataként az ország teljes területét behálózó elektromos töltőberendezések hálózatát telepíti és üzemelteti. A Mobiliti ügyfelei az eddigi fejlesztéseknek köszönhetően már 366 db elektromos töltőoszlopon tudják igénybe venni ezt a szolgáltatást, amelyek közül 19 villámtöltő található Magyarország legfontosabb útvonalai, a főutak és az autópályák mentén.

Munkavégzés helye
Budapest
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Pénzügy, Könyvelés
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Foglalkoztatás típusa
Munkaszerződés

Feladatok

  • A társaság, valamint a cégcsoporthoz tartozó alternatív közlekedéssel foglalkozó társaságok projektjeihez kapcsolódó kontrolling rendszer szakmai kialakítása, támogatása.
  • A társaság kontrolling rendszerének naprakészen tartása, adatfeltöltés, folyamatos adategyeztetés, ellenőrzés.
  • Komplex, beszerzés- és eszközmenedzsmenttel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások elkészítése, bemutatása.
  • Pályázati elszámolásokhoz kapcsolódó kimutatások, elemzések, beszámolók készítése.
  • Az éves költségvetési terv összeállításának támogatása.
  • A pénzügyi-gazdálkodási beszámoló összeállításának támogatása.
  • Szakmai területéhez kapcsolódó szerződések, szabályzatok ellenőrzése, folyamatok nyomon követése.
  • Konszolidációban, könyvvizsgálatban történő részvétel.

Amit kérünk

  • felsőfokú, gazdasági végzettség,
  • min. 5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • nyitott szemlélet,
  • jó elemzőképesség,
  • precizitás,
  • önálló munkavégzés,
  • proaktivitás, dinamizmus,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • kontrolling tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői képesítés,
  • SAP ismeret.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények