Rendszerintegrációs csoportvezető

MVMI Zrt.

A cég elsődleges célja, hogy a Holding tagvállalatainak magas szintű informatikai szolgáltatásokat nyújtson. A társaságnak a legmodernebb technológiai megoldásokra épülő szolgáltatás portfóliója tartalmazza a következőket: Service Desk (Ügyfélszolgálat), IT „közmű” jellegű szolgáltatások (pl.: e-mail, internet, nyomtatás), IT alkalmazások szolgáltatása (pl.: SAP), Elektronikus dokumentum-menedzsment és Szoftver- illetve hardverbeszerzések.

Munkavégzés helye
Paks, Budapest, Szeged, Győr
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
IT
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • MVM csoport middleware eszközei üzemeltetésének koordinálása
  • interfészek tervezése, fejlesztése és üzemeltetése
  • projektekben a rendszerintegrációs feladatok elvégzése
  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés.

Amit kérünk

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • SQL ismeret
  • 5 éves fejlesztői vagy rendszerszervezői gyakorlat
  • 2-3 éves rendszerintegrációs fejlesztői gyakorlat
  • B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • minimum 5 éves nagyvállalat környezetben integrációs területen szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • webMethods fejlesztői ismeret
  • Java fejlesztői tapasztalat
  • PL/SQL ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények