NAF alállomás szerelő

MVM Émász Áramhálózati Kft.

Az MVM Émász Áramhálózati Kft, az MVM csoport tagja, a magyar energiapiac meghatározó szereplője, több mint 700 000 ügyfél számára biztosít villamos energiát.
Hosszú távon gondolkozunk: komplex energetikai megoldásainkkal és az energiaipar nemzetközi innovációinak hazai bevezetésével az energia új világát építjük. Nálunk szakmai fejlődésre, fontos feladatokra és biztos háttérre számíthatsz. Csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye
Eger
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Szakmunka
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Nagy-, közép- és kisfeszültségű hálózat építési és hibakeresési feladatainak végrehajtása munkautasítás alapján
  • Kiviteli tervek értelmezése, rajzolvasás, változások vezetése
  • Állomás létesítés és rekonstrukció során szükséges kiegészítő rendszerek / elemek építése, bontása
  • Összetett karbantartási, építési feladatok végrehajtása komplex technológiákkal és berendezésekkel
  • Komplex diagnosztikai és méréstechnikai feladatok végrehajtása

Amit kérünk

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség VAGY műszaki középfokú végzettség VAGY villamosipari technikusi végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai elhivatottság
  • Pontosság
  • Csapatmunka

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Szakmai továbbképzések, egyéni fejlesztés
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag: 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás (Medicover)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha
  • Üdülési, sportolási lehetőségek