Medior szolgáltatás szakértő

MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.

Az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. biztosítja a folyamatos és biztonságos földgáz-és áramszolgáltatást hazánkban 4,2 millió lakossági ügyfelének. Ezen kívül több mint 55 ezer üzleti partnerének szabadpiaci villamosenergia- és földgáz-kiskereskedője.

Munkavégzés helye
1023 Budapest, Árpád Fejedelem útja 26-28
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Értékesítés, Kereskedelem
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Felelős az SAP rendszerben történő naprakész adatrögzítéséért és számlakezelésért
  • Az elektronikus változás kezelés (eVK) rendszerben indított fejlesztések jóváhagyási folyamatának végrehajtása, nyilvántartások vezetése.
  • A társaság munkavállalói által bejelentett egyedi igények, hibajelzések kezelése.
  • Rendszeres kapcsolattartás az MVMI szolgáltatás menedzserrel (pl.: egyedi megrendelések, szerződések kapcsán).
  • Szerződések kezelése, vezetői előterjesztések készítése.
  • Adatszolgáltatások készítése.
  • Az IT karbantartási folyamat kereskedelmi oldali koordinációja.
  • Egyéb nyilvántartások vezetése, adminisztráció.

Amit kérünk

  • Felsőfokú gazdasági/ műszaki/ informatikai területen szerzett végzettség.
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Haladó szintű Excel ismeret
  • Felhasználói szintű MS Word, PowerPoint ismeret
  • szolgáltatás vezetői feladatok ismerete
  • vállalati rendszerek, kereskedelmi folyamatok ismerete
  • magas szintű pontosság és részletekre való figyelem
  • ügyfélközpontúság
  • monotonitástűrő képesség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • üzleti szemlélet

Előnyt jelent

  • Energetikai szektorban szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • kötetlen munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények