Közbeszerzési szakértő

MVM Démász Áramhálózati Kft.

Az MVM Démász Áramhálózati Kft. feladata a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal előírásai szerint a folyamatos és biztonságos villamosenergia-szolgáltatás. Az MVM Démász Áramhálózati Kft. villamosenergia elosztással foglalkozik Csongrád, Bács-Kiskun, és Békés megyében, valamint Pest megye déli részében, mintegy 750 ezer felhasználó részére biztosítja a folyamatos áramszolgáltatást.

Munkavégzés helye
Szeged
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Beszerzés
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Közbeszerzési terv elkészítése
  • Közbeszerzési eljárások teljes körű önálló lebonyolítása, az eljárásokkal kapcsolatos elektronikus ügyintézés
  • Előterjesztések, iratanyagok elkészítése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Részvételi jelentkezések/ajánlatok elbírálásában való részvétel
  • Közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó hirdetmények elkészítése és feladása, kezelése az EKR rendszerben
  • Közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adat- és információszolgáltatási feladatok végrehajtása
  • Az eljárások keretszerződéseinek és a lehívások figyelemmel kísérése
  • A beszerzési eljárások eredményeképpen megkötött szerződések teljesítésével kapcsolatos közbeszerzési feladatok ellátása, szerződésmódosítások közbeszerzési szempontú véleményezése

Amit kérünk

  • Felsőfokú iskolai végzettség (főiskola, egyetem)
  • Közbeszerzési referens képesítés (OKJ)
  • Min. 3 éves munkatapasztalat közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában
  • Hatályos Kbt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, SAP)
  • Önálló és gyors munkavégzés

Előnyt jelent

  • FAKSZ bejegyzés
  • SAP ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Mobilitási támogatás
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények