Kontroller

NKM Nemzeti Közművek Zrt.

A társaság feladata a nemzeti közműszolgáltatási rendszer egységes, központi irányításának biztosítása, az állami közműszolgáltatások kialakítása és hosszú távú, fenntartható működtetése a földgáz-, a villamosenergia- és a távhőszolgáltatás ágazataiban. Az állami közműszolgáltatási modell lényege, hogy átfogó közösségi szempontok alapján, a kormány társadalompolitikai elképzeléseivel összhangban végez piaci tevékenységet. A Nemzeti Közművek az állami közműszolgáltató rendszer egységes irányítását biztosítja. A társaság szavatolja a folyamatos és biztonságos földgáz- és áramszolgáltatást országszerte az NKM közel 4 millió ügyfél részére. Az NKM Nemzeti Közművek Zrt. 100%-os tulajdonosa az MVM Zrt.

Munkavégzés helye
Budapest III. kerület
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Pénzügy
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Részvétel az MVM Csoport tervezési és előrejelzési folyamatában, az ahhoz kapcsolódó elemzések, dokumentációk elkészítésében
  • Részvétel az MVM Csoport beszámolási folyamatában, a havi kontrolling jelentés és egyéb funkcionális jelentések összeállításában
  • A feladatkörébe rendelt társaságok vagy szakterületek által kezdeményezett beruházási és tanácsadói projektek és programok tervezéséhez, forrásallokációjához és kontrolljához kapcsolódó feladatok koordinálása, az érintett irányítási területek és szakterületek közreműködésével
  • Részvétel az MVM Zrt. szolgáltatás nyújtás árazásában, és a hozzá tartozó operatív feladatokban
  • Részvétel az MVM Csoporton belüli támogató szolgáltatások árázásának ellenőrzésében, támogatásában.
  • Részvétel az MVM Csoport által indított projektekben, azokban a kontrolling terület képviselete, a projektben kapott feladatok megjelölt határidőre történő elvégzése
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok elvégzése a szolgáltatás és tagvállalati kontrolling osztályvezető kérésére

Amit kérünk

  • Felsőfokú, szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Megfelelő, legalább 3 éves szakmai gyakorlat gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol, vagy német minimum középfokú nyelvtudás

Előnyt jelent

  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Tm1 felhasználói szintű ismerete
  • Energiapiaci, számviteli ismeretek
  • Árazási tapasztalat
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzésre való képesség
  • Innovatív, határozott fellépés, kezdeményezőkészség, döntésképesség
  • Kiemelkedő stressz tűrő képesség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények