Kiserőmű üzemeltetési diszpécser

MVM Partner Zrt.

Az MVM Partner Energiakereskedelmi Zrt. (MVM Partner Zrt.) az MVM Csoport egyedüli villamosenergia-nagykereskedője, a hazai energiapiac meghatározó szereplője. emellett Az európai régióban összesen 14 országban rendelkezik kereskedelmi engedéllyel, és működtetet mérlegköröket, de határainkon túl kizárólag nagykereskedelmi tevékenységet végez.

Munkavégzés helye
Budapest
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Hálózatüzemeltetés, karbantartás
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Kiserőművi Szabályozó Központ portfóliójának termelésirányítása
  • Kapcsolattartás Erőművekkel, és a Rendszerirányítóval
  • Az üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
  • Rendkívüli események bekövetkeztekor a megadott protokoll szerinti intézkedés
  • Javaslattétel a rendszer működésének optimalizálására és az üzemeltető szoftver fejlesztésére.
  • Egyéb, üzemvitellel kapcsolatos tevékenységek lebonyolítása

Amit kérünk

  • Minimum középiskolai végzettség
  • Lehetőség szerint műszaki irányú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat (műszaki jellegű)
  • Gyakorlott, felhasználói szintű PC ismeret
  • Folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Energia ipari tapasztalat (üzemeltetés, kiserőművi terület)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények