Kiemelt ügyfelek munkatárs II.

MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

Az MVM Csoport ügyfeleinek színvonalas kiszolgálása érdekében önálló cégbe szervezte ügyfélkapcsolati tevékenységét MVM Ügyfélkapcsolati Kft. néven. A társaság a cégcsoport cégeinek azonos tevékenységeit ellátó területek működését összehangolta, ezáltal lehetővé vált a külső és belső szolgáltatások folyamatos fejlesztése.

Munkavégzés helye
Budapest
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Adminisztráció, Irodai munka
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • versenypiaci szerződések kezelése
  • földgáz üzleti szabadpiaci szerződések ellenőrzése, rögzítése, hiánypótlás, dokumentumkezelés
  • értékesítéstámogató tevékenység
  • szerződések életbe lépéséhez szükséges munkafolyamatok indítása, kezelése
  • szerződések módosításához és hosszabbításához kapcsolódó ügyintézői feladatok és egyeztetések ellátása
  • írásos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • beérkező ügyféligények, megkeresések megválaszolása

Amit kérünk

  • középfokú (érettségi) végzettség
  • magas szintű MS Office ismeret (excell, word, outlook)
  • legalább 2 év ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • erős kommunikációs készség írásban és szóban
  • magas szintű problémamegoldó képesség
  • kiemelkedő ügyfélközpontú hozzáállás
  • eredményorientált hozzáállás
  • igényes munkavégzés, pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzési képesség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények