junior számviteli szakértő

MVM Services Zrt.

Az MVM Csoport Magyarország harmadik legnagyobb vállalatcsoportja. A 100 százalékban állami tulajdonban lévő dinamikus, innovatív energetikai vállalatcsoport - kiegészülve az NKM Csoporttal - a legnagyobb hazai energetikai tudásközpont is egyben, amely szakmai felkészültségével nagymértékben hozzájárul Magyarország ellátásbiztonságához. Az MVM Services Zrt. az MVM Csoport legnagyobb belső szolgáltatója, mely több mint 10 üzleti területen nyújt a csoport társasági számára szolgáltatásokat. Az MVM Services Zrt. 100%-os tulajdonosa az MVM Zrt.

Munkavégzés helye
1031 Budapest, Szentendrei út 207-209.
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Pénzügy
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Beérkező számlák koordinálása az SAP VIM rendszerben: jóváhagyatás a szakterületekkel, ellenőrzés, feldolgozás, továbbítás,
  • számlautalványozók jogosultság-igényeinek intézése,
  • szállítói és vevői törzsadatok létrehozása az SAP-ban,
  • kimenő számlákhoz kapcsolódó előkészítési és számlázási feladatok elvégzése az SAP-ban,
  • nyitott tételek, késedelmes fizetések esetén a témafelelősök értesítése (vevő, szállító).
  • szükség esetén intézkedés a számla visszaküldésekkel kapcsolatban (vevő, szállító).
  • fizetési felszólításokkal, késedelmi kamatlevelekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • támogatás nyújtása a szakterületi felhasználók számára a számlázással és a bejövő számlák kezelésével kapcsolatban,
  • kapcsolat tartása az MVM Zrt. szervezeti egységeivel, a számviteli szolgáltatóval, valamint az üzleti partnerekkel (szállítókkal és vevőkkel),
  • részvétel az MVM Zrt. havi és éves egyedi zárásában,
  • egyéb elszámolási, ellenőrzési feladatok.

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség.
  • Legalább 2 év releváns (számlázási, számlakezelési) szakmai tapasztalat.
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció.
  • SAP ERP rendszer ismerete.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel).
  • Precizitás, pontosság, határidők szigorú betartása.
  • Jó együttműködési készség.
  • Jó analitikus és problémamegoldó-képesség.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények