Junior intraday kereskedő

MVM Partner Zrt.

Az MVM Partner Energiakereskedelmi Zrt. (MVM Partner Zrt.) az MVM Csoport egyedüli villamosenergia-nagykereskedője, a hazai energiapiac meghatározó szereplője. emellett Az európai régióban összesen 14 országban rendelkezik kereskedelmi engedéllyel, és működtetet mérlegköröket, de határainkon túl kizárólag nagykereskedelmi tevékenységet végez.

Munkavégzés helye
Budapest XIII. kerület, Váci út 144-150.
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Értékesítés, Kereskedelem
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Foglalkoztatás típusa
Munkaszerződés

Feladatok

  • Naprakész piaci információk és trendek elemzése az árampiacokon
  • Intraday kereskedési stratégiák kidolgozása és végrehajtása a vállalati célokkal összhangban
  • Kereskedési döntések meghozatala az áramárak, valamint keresleti és kínálati változások alapján
  • Portfólió menedzselése és optimalizálása a piaci lehetőségek kihasználása érdekében
  • Piaci szereplőkkel, kollégákkal és más érdekeltekkel való hatékony kommunikáció a kereskedelmi folyamatok koordinálása érdekében
  • A vállalat belső rendszereinek és a kereskedelmi platformoknak hatékony használata

Amit kérünk

  • Műszakos munkarend vállalása
  • Gazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Kiváló piaci elemzői és matematikai készségek, analitikus gondolkozásmód
  • Képesség a gyors döntéshozatalra
  • Erős problémamegoldó képesség és stressztűrés a dinamikus kereskedelmi környezetben
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka készség
  • Magas fokú számítógépes jártasság, MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Commodity trading tapasztalat, valamint ezen a területen szerzett termékismeret (villamosenergia, szén, földgáz, CO2)
  • Commodity vagy pénzügyi piaci kereskedelmi tanfolyamon való részvétel
  • Szerb, horvát, román nyelv kommunikációképes ismerete
  • Programozói ismeretek kereskedelmi algoritmusok kapcsán

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapján prémium
  • 13. havi bér
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztár, egészségpénztár, kockázati balesetbiztosítás)
  • Modern, színvonalas irodai környezet, kiváló infrastruktúrával
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (belső képzési program, tréningek, konferenciák)
  • Csoportszintű, valamint vállalati szabadidős és szakmai rendezvények