junior árazási szakértő

MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.

Az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. biztosítja a folyamatos és biztonságos földgáz-és áramszolgáltatást hazánkban 4,2 millió lakossági ügyfelének. Ezen kívül több mint 55 ezer üzleti partnerének szabadpiaci villamosenergia- és földgáz-kiskereskedője.

Munkavégzés helye
Szeged
Szerződés típusa
Határozott idejű
Szakterület
Értékesítés, Kereskedelem
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Szabadpiaci (nem kiemelt) ügyfelek árazása, részvétel az ajánlatadásban.
  • Részvétel az árazáshoz szükséges paraméterek, fogyasztási tervadatok előállításában, karbantartásában.
  • Kapcsolattartás az értékesítési és beszerzési szervezetekkel.
  • Árazáshoz használt informatikai alkalmazások (tool-ok) működtetése.
  • A csoport által rendszeresen végzett folyamatok elektronikus formában történő dokumentálása.

Amit kérünk

  • Határozott idejű munkaviszony vállalása,
  • Felsőfokú végzettség (matematikus, közgazdász),
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás,
  • Magas szintű MS Office ismeretek,
  • Magas szintű IT ismeretek.

Előnyt jelent

  • Energiaipari cégnél szerzett tapasztalat (földgáz- vagy villamosenergia-ipar).

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények