Irányítástechnikai tervezőmérnök

MVM Engineering Zrt.

A korábbi MetalCom Engineering Zrt.-t 2020. január 22-től az MVM Csoport működteti tovább MVM Engineering Zrt. néven. A nemzeti tulajdonú MVM Csoport tagjaként az MVM Engineering Zrt. gondoskodik arról, hogy a társaságcsoport partnerei megfelelő minőségű gépész, építész és villamos-irányítástechnikai terveket kapjanak a tervezett beruházásokhoz.

Munkavégzés helye
1158 Budapest
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Mérnök
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • A tervezési feladat felmérése, helyszíni bejárásokon, egyeztetéseken való részvétel
  • Irányítástechnikai műszaki, kiviteli, hatósági engedélyeztetési és megvalósulási tervek készítése (irányítástechnikai rendszer rendszertechnikai rajz; műszerezett csőkapcsolási tervek (P&I); specifikációk (berendezések, készülékek, műszerek); műszaki leírás, szerelési előírások; műszerezési adatok összesítője elkészítése; szerelési anyagok jegyzéke, specifikációja; műszeres-villamos kapcsolatok)
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, terv zsűrin való részvétel

Amit kérünk

  • Villamosmérnök végzettség (Msc/Bsc)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Tervezőrendszer készség szintű ismerete (AutoCAD)
  • Egyedi mérőműszerek méretezése és tervezése
  • Műszeres ajánlatok műszaki kiértékelése
  • Nukleáris létesítmények iránti érdeklődés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált, csapatban való munkavégzés, ugyanakkor önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Legalább 5 év irányítástechnikai tervezői szakmai tapasztalat
  • Mérnökkamarai tervezői jogosultság
  • Energetikai/erőműves tervezői gyakorlat
  • Nukleáris (Paksi Atomerőmű) tervezői gyakorlat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
  • Versenyképes alapfizetés
  • Cafeteria
  • Egészségügyi szolgáltatások
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, sportkörök)