Folyamatmenedzsment szakértő

MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.

Az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. biztosítja a folyamatos és biztonságos földgáz-és áramszolgáltatást hazánkban 4,2 millió lakossági ügyfelének. Ezen kívül több mint 55 ezer üzleti partnerének szabadpiaci villamosenergia- és földgáz-kiskereskedője.

Munkavégzés helye
Szeged, Budapest
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Értékesítés, Kereskedelem
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Az általa kezelt üzleti szegmens folyamatainak felmérésében való aktív részvétel, fájó pontok, okok meghatározása, közreműködés a KPI-ok kialakításában, a folyamatok hatékony működtetése, szükség szerint módosítása.
  • A folyamattérkép alapján a hiányzó folyamatok megalkotásában való részvétel, dokumentálása.
  • A folyamatokhoz kapcsolódó munkautasítások, szabályzatok naprakészen tartása, szervezeti, illetve bármely változás esetén a módosítások átvezetése.
  • Rendszeres kapcsolattartás az adott szegmenssel.
  • Az adott szegmenstől érkező fejlesztési igények kezelése a fejlesztési folyamat alapján. A fejlesztésekhez specifikáció készítésében való részvétel, a fejlesztések nyomon követése, folyamatos heti státuszolása az igénylő terület felé.
  • A meghatározott projektekben történő részvétel, a projektben kiosztott feladatok elvégzése.

Amit kérünk

  • Felsőfokú iskolai végzettség (főiskola, egyetem)
  • MS Office, vállalati rendszerek, SAP ismeret
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Üzleti folyamatok ismerete
  • Folyamatmódszertani ismeretek

Előnyt jelent

  • gáz és/vagy áramszolgáltatásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján bónusz
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • kötetlen munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények