Földmunkagép kezelő (vidéki, változó munkahely)

MVM XPert Zrt.

Az MVM Csoport tagjaként az MVM XPert Zrt. gondoskodik arról, hogy a társaságcsoport partnerei kiváló minőségű műszaki szolgáltatásokat vehessenek igénybe alállomási és távvezetéki beruházásaik során. A vállalat fő tevékenységei közé tartozik a nagyfeszültségű távvezetékek létesítése és karbantartása, üzemzavar-elhárítás távvezeték-sérülések esetén, távvezetékek rekonstrukciója, szabványosítása, ideiglenes távvezetékoszlopok létesítése, optikai kábelhálózatok létesítése; valamint a nagy- és középfeszültségű alállomások zöldmezős, teljes körű kivitelezése.

Munkavégzés helye
országos
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Emelő- és földmunkagépek kezelése
  • Járművek, járműfelépítmények karbantartása, tisztítása, napi vizsgálatok elvégzése
  • Gépekkel kapcsolatos dokumentációk vezetése (menetlevelek, emelőgép napló)

Amit kérünk

  • Tehergépkocsi-vezető végzettség
  • C, E típusú gépjárművezetői jogosítvány
  • Digitális sofőrkártya
  • Gépkezelői jogosítvány (földmunkagépek, emelő- és rakodógépek gépcsoportokban)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Együttműködő képesség
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • 1111 Traktoralapú univerzális földmunkagép (JCB)
  • 1212 Gumikerekes kotrók
  • 1222 Lánctalpas kotrók
  • 3624 Betonszállító mixer
  • 4224 Hidraulikus szerelőkosaras gépjármű
  • 4411 Autódaruk
  • 4451 Járműre szerelt daruk
  • 4511 Hidraulikus rakodók

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Szálláslehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag:
  • Versenyképes alapfizetés + bónusz teljesítményértékelés alapján
  • Cafeteria
  • Egészségügyi szolgáltatások, nyugdíjpénztári és egészségpénztári támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, Vállalati sportkörök)