Contact Center munkatárs (Miskolc)

MVM EÉ Ügyfélkapcsolati Kft.

2021. szeptember 1-jétől Az MVM Csoporthoz került az ELMŰ-ÉMÁSZ ügyfélszolgálati társasága, amely ettől a naptól  MVM EÉ Ügyfélkapcsolati Kft. néven folytatja az ügyfelek kiszolgálását. A Társaság ügyfélszolgálati, számlázási, követeléskezelési, dokumentumkezelési tevékenységet lát el a Megbízók részére, valamint az ügyfélszolgálati folyamatokat támogató rendszereket üzemelteti és ehhez kapcsolódóan help-line szolgáltatást is nyújt. Az MVM EÉ Ügyfélkapcsolati Kft. közel 2 millió ügyfelet szolgál ki.

Munkavégzés helye
Miskolc
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Ügyfélszolgálat
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Telefonon érkező általános bejelentések, reklamációk, panaszok fogadása, ügyintézése
  • Standard írásos ügyek kezelése
  • Ügyfelek szerződéses, vagy szerződés felmondással kapcsolatos bejelentéseinek fogadása
  • Pontos, naprakész tájékoztatást nyújtása az ügyfelek részére, felmerült problémák kezelése, valamint kimenő telefonhívások kezdeményezése a beérkező igényekkel kapcsolatban
  • Kampányok miatti ügyfélmegkeresések indítása

Amit kérünk

  • Legalább középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel
  • Magabiztosan használod az MS Office csomagot
  • Vállalod, hogy munkaerő kölcsönzés keretein belül leszel foglalkoztatva
  • Ügyfélközpontú vagy és megoldás-orientált
  • Fontos számodra a minőségi munkavégzés
  • Nyitott, kommunikatív, empatikus személyiség vagy
  • Jó konfliktuskezelési képességgel rendelkezel
  • Rugalmasan tudsz alkalmazkodás a változásokhoz, nyitott vagy az újdonságokra
  • Kérjük, jelentkezésedben jelöld meg a preferált irodákat!

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • SAP-ISU felhasználói szintű ismerete (képzést biztosítunk)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert teljes körű szakmai támogatást és képzést biztosítunk
  • Mert egy összetartó, dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Mert a teljesítményedet elismerjük (extra bónusz)
  • Mert szeléskörű juttatási csomagot ajánlunk: 13. havi fizetés, bruttó 320.000 Ft/év cafeteria juttatás, Medicover egészségmegőrző csomag, kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Mert fizetett pótszabadság jár a törvényileg előírt kereten felül
  • Mert kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségeket is igénybe tudsz venni
  • Mert a munkakör betöltéséhez szükséges SAP tanfolyam elvégzését költségmentesen biztosítjuk számodra
  • TÖBB MUNKATÁRSAT IS KERESÜNK, VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET