Beszerzési szakértő

MVM XPert Zrt.

Az MVM Csoport tagjaként az MVM XPert Zrt. gondoskodik arról, hogy a társaságcsoport partnerei kiváló minőségű műszaki szolgáltatásokat vehessenek igénybe alállomási és távvezetéki beruházásaik során. A vállalat fő tevékenységei közé tartozik a nagyfeszültségű távvezetékek létesítése és karbantartása, üzemzavar-elhárítás távvezeték-sérülések esetén, távvezetékek rekonstrukciója, szabványosítása, ideiglenes távvezetékoszlopok létesítése, optikai kábelhálózatok létesítése; valamint a nagy- és középfeszültségű alállomások zöldmezős, teljes körű kivitelezése.

Munkavégzés helye
1158 Budapest, Rákospalotai Körvasút Sor 105.
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Beszerzés
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • A beérkezett igények egyeztetése a szakterülettel, igények pontosítása, a dokumentumok megfelelőségének ellenőrzése
  • Beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása SAP SRM vállalatirányítási rendszerben, napi státusz a folyamatban lévő ügyekkel kapcsolatban
  • Ajánlati felhívások és kapcsolódó dokumentumok, szerződéstervezetek összeállítása
  • Ajánlatok értékelése, egyeztetése
  • Ártárgyalásokon, megrendelői egyeztetéseken való részvétel
  • Szerződéskötések teljeskörű lebonyolítása
  • Az adott beszerzési kategória területén a piaci árak, erőviszonyok változásainak követése
  • Új beszállítók felkutatása, velük való kapcsolat kiépítése

Amit kérünk

  • Felsőfokú szakirányú műszaki / gazdasági / logisztikai végzettség és legalább 2 év szakmai tapasztalat beszerzési / kivitelezési területen vagy
  • Középfokú végzettség, szakirányú OKJ-s szakképesítéssel és legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Angol / német nyelvismeret
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • Kiemelkedő stratégiai, elemző, problémamegoldó készség
  • Globális látásmód
  • Kiváló tárgyaló-, kapcsolatteremtő-, szervező és kommunikációs készség
  • Kezdeményező hozzáállás
  • Döntésképesség, felelősségvállalás
  • Széleskörű piaci ismeretek

Előnyt jelent

  • SAP SRM vállalatirányítási rendszer ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
  • Versenyképes alapfizetés + 13. havi fizetés
  • Bónusz teljesítményértékelés alapján
  • Cafeteria
  • Egészségügyi szolgáltatások, nyugdíjpénztári és egészségpénztári támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Home office lehetősége
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, sportkörök)