Back office elemző munkatárs

MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.

Az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. biztosítja a folyamatos és biztonságos földgáz-és áramszolgáltatást hazánkban 4,2 millió lakossági ügyfelének. Ezen kívül több mint 55 ezer üzleti partnerének szabadpiaci villamosenergia- és földgáz-kiskereskedője.

Munkavégzés helye
6724 Szeged, Kossuth Lajos utca 64-66.
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Pénzügy
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Gyűjti és elemzi az engedélyesekhez kapcsolódó energia mennyiségi és pénzügyi adatokat
  • Fogadja és teljesítés igazolja az egyetemes szolgáltatás és a szabadpiaci háztartási méretű kiserőművi termelések számláit továbbá nyilvántartja, elemzi és riportozza annak összetételét
  • Elvégzi a villamos energia beszerzéssel kapcsolatos forrásszámlák ellenőrzését, és számlázásokat indít
  • Közreműködik a pénzügyi zárások feladatainak ellátásában
  • Ellátja az árambeszerzéshez kacsolódó egyéb back office és adminisztrációs feladatokat

Amit kérünk

  • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügy, számviteli végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Reál- és elemző beállítottságú, elmélyült munkavégzésre képes
  • Jó elemző képességgel rendelkezik, nyitott új rendszerek megismerésére
  • A munkavégzés egy részében jelentkező monotonitást jól tűri
  • Ismeri és gyakorlatban is képes használni a MS Office rendszereket
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik, képes szervezetken átívelő problémák megoldására

Előnyt jelent

  • Villamosenergia piaci tapasztalat, back office munkavégzés jellegű tapasztalat
  • Könyvelési gyakorlat
  • SAP rendszerek ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján jutalék
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári támogatás
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények