Alkalmazásgazda

MVM Informatika Zrt.

A cég elsődleges célja, hogy a Holding tagvállalatainak magas szintű informatikai szolgáltatásokat nyújtson. A társaságnak a legmodernebb technológiai megoldásokra épülő szolgáltatás portfóliója tartalmazza a következőket: Service Desk (Ügyfélszolgálat), IT „közmű” jellegű szolgáltatások (pl.: e-mail, internet, nyomtatás), IT alkalmazások szolgáltatása (pl.: SAP), Elektronikus dokumentum-menedzsment és Szoftver- illetve hardverbeszerzések.

Munkavégzés helye
Budapest, Paks
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
IT
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Felhasználók bejelentéseinek kivizsgálása, megoldása
  • Alkalmazásokkal kapcsolatos rendszeres és eseti üzemeltetési feladatok ellátása
  • Alkalmazás visszaállítások végrehajtása, felügyelete, koordinálása
  • Alkalmazások működésével kapcsolatos problémák feltárása, megoldása (eseménynaplók, log-ok elemzése, stb.)
  • Hibakezelés, hibajavítások (patch, upgrade) telepítések
  • Alkalmazás környezet működését biztosító szerver oldali (alkalmazásszerver, webszerver) feladatok ellátása
  • Alkalmazásokkal kapcsolatos változás végrehajtása (verziófrissítés, verzióváltás, patch-ek telepítése)
  • Alkalmazásüzemeltetési tesztelések végrehajtása
  • Proaktív üzemeltetési feladatok (mentés, monitorozások kialakítása, tárhely kezelés)
  • Alkalmazás fejlesztők/üzemeltetők munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a szállítóval, a szállítói teljesítés műszaki átvétele
  • Dokumentációk (üzemeltetési, telepítési) készítése, meglévő dokumentációk naprakészen tartása
  • Rendszerintegrációk felügyelete
  • Projektek szakmai támogatása.

Amit kérünk

  • Több rétegű alkalmazások üzemeltetésében és támogatásában szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Alkalmazások kialakításában, telepítésében/konfigurálásában szerzett gyakorlat,
  • Angol nyelvű szakmai anyagok megértése,
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Csapatmunka
  • Koordinációs és problémamegoldó készség
  • Rendszerszervezői látásmód
  • Elemzőképesség
  • Precizitás
  • Automatizálási tapasztalat
  • XML, XSD ismeret
  • PL/SQL ismeret
  • Verziókezelő rendszer ismerete (Git/SVN)
  • Java ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
Jelentkezési határidő: 2022.09.07.
Li wrapping id: -