Alállomás felelős

MVM Émász Áramhálózati Kft.

Az MVM Émász Áramhálózati Kft, az MVM csoport tagja, a magyar energiapiac meghatározó szereplője, több mint 700 000 ügyfél számára biztosít villamos energiát.
Hosszú távon gondolkozunk: komplex energetikai megoldásainkkal és az energiaipar nemzetközi innovációinak hazai bevezetésével az energia új világát építjük. Nálunk szakmai fejlődésre, fontos feladatokra és biztos háttérre számíthatsz. Csatlakozz hozzánk!

Munkavégzés helye
Eger
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Mérnök
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben

Feladatok

  • Megszervezi a kijelölt alállomások üzemvitelét, rendszeres ellenőrzését, biztosítja a személyi és tárgyi feltételeket
  • Biztosítja az üzemelő berendezések műszaki átadás-átvételét, valamint nyilatkozik a villamos technológia üzemkészségéről
  • Elkészíti, egyezteti és végrehajtja az éves, havi és heti kapcsolási programokat, üzembe helyezési és feszültségmentesítési programokat
  • Ellenőrzi a karbantartási, bővítési és rekonstrukciós munkákat, technológiai szereléseket
  • Biztosítja a kijelölt állomások üzemeltetéséhez szükséges dokumentációkat, munkavédelmi eszközöket és szerszámokat
  • Részt vesz az alállomási üzemzavarok kivizsgálásában
  • Véleményezi az alállomások bővítésére, felújítására és korszerűsítésére vonatkozó terveket
  • Közreműködik az alállomások üzemvitelével kapcsolatos utasítások és intézkedések kidolgozásában
  • Aktívan részt vesz a kezelőszemélyzet biztonságtechnikai oktatásainak lebonyolításában, vizsgáztatásban

Amit kérünk

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 1-3 év, villamosenergia iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, kiváló szervezőkészség
  • Csapatmunkára való képesség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok, kompetencia alapú fejlődési lehetőség
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag: 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő